Home Start

Ogłoszenia Parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą 07 lipca 2019 r.

Email Drukuj PDF

cspbZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

W miesiącach wakacyjnych w dni powszednie nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św. Okazja do spowiedzi będzie pół godziny przed Mszą (czyli od godz. 18.00 do 18.30).

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona będzie Msza Św. w intencjach powierzonych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego Paweł Kanclerz i Dyrektor Domu Kultury Krzysztof Jabłoński zapraszają dziś o godz. 17.00 do hali namiotowej na terenie boiska sportowego UKS Ołtarzew na "Ożarowską Biesiadę" czyli potańcówkę z muzyką na żywo. Zabawę poprowadzi zespół weselny „Sommers".

W furcie seminarium można zapoznać się z tekstem obywatelskiego projektu ustawy o przeciwdziałaniu deprawacji dzieci i młodzieży w związku z niektórymi aspektami wprowadzanych do szkół programów edukacji seksualnej. Można tam złożyć swój podpis poparcia pod tym projektem. Zbieranie podpisów trwać będzie jeszcze w następną niedzielę.

1. Łukasz Sebastian Iwański, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Agnieszka Oliwia Płachecka, panna z par. tutejszej
2. Łukasz Jacek Malarowski, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Pruszkowie – Żbikowie i Aleksandra Mąka, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.