Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 19 stycznia 2020 r.

Pallotti8Doroczny wieczór kolęd odbędzie się w dziś w kościele. Początek o godz. 15.00. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Liturgiczna Uroczystość św. Wincentego Pallottiego przypada w środę, 22 stycznia. dodatkowa Msza Św. będzie odprawiona tego dnia o godz. 12.00. Przewodniczył jej będzie abp Henryk Hoser SAC.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki. Po Mszy Św. zapraszamy rodziców do sali konferencyjnej na spotkanie zatytułowane „Codzienne życie z Bogiem w rodzinie". W czasie wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci (mogą one przynieść ze sobą swoje ulubione gry).

Miara na stroje pierwszokomunijne będzie pobierana w sobotę w domu parafialnym. Chłopców zapraszamy na godz. 17.00, dziewczynki na 17.30.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Wspólnota seminaryjna po raz sześćdziesiąty trzeci organizuje Misterium Męki Pańskiej. W tym roku będzie ono nosić tytuł: "Niech świat się dowie". Dla parafian spektakl został zaplanowany na 13 marca na godzinę 19.15. Bezpłatne wejściówki można już rezerwować sobie w furcie seminarium. Serdecznie zapraszamy i polecamy pamięci modlitewnej organizację przedsięwzięcia oraz wszystkich, którzy w okresie wystawianego misterium odwiedzą nasze seminarium.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na ferie do „Bojanowego Gniazda" odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo oraz opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 12 stycznia 2020 r.

chrzestpanski10Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Scena Ołtarzew zaprasza dziś na pierwszy koncert w nowym roku. O godz. 19.00 wystąpi „Kwartet Galicyjski". Wstęp wolny. Po koncercie przewidziana jest degustacja tradycyjnego grzańca galicyjskiego.

Doroczny wieczór kolęd odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele. Początek o godz. 15.00. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W poniedziałek – Kręczki, ul. Koniczyny 34 i 34 A (początek o godz. 16.00)
We wtorek – ul. Reymonta (początek o 15.30 od obu krańców), ul. Brzegowa, Duchnicka i Kierbedzia (od 15.30)
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.

wieczor koledOsoby które były nieobecne w czasie kolędy bądź zostały przypadkowo ominięte, a chciałyby przyjąć wizytę duszpasterską w swoim domu prosimy o kontakt z duszpasterzami osobiście w kancelarii, telefonicznie bądź mailowo.

W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sugerujemy wcześniejsze umawianie się telefoniczne.

W imieniu władz samorządowych zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu "MAZOWSZE". Koncert odbędzie się w piątek 17 stycznia 2020 roku po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18.30 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim.

W przyszłą niedzielę 19 stycznia dyrektor Domu Kultury "Uśmiech" zaprasza na godz. 17.00 do sali widowiskowej Domu Kultury na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. W repertuarze piosenki Mieczysława Fogga.

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd dla dzieci w czasie ferii zimowych do ośrodka „Bojanowe Gniazdo" w Zaniemyślu koło Poznania. Wyjazd odbędzie się w dniach 16-21 lutego. Więcej informacji i zapisy – u ks. Mariusza.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo abyśmy każdego dnia w swoim sercu odnawaili łaskę chrztu świętego.