Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 13 czerwca 2021 r.

swantoniTransmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

Dziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się podczas procesji w oktawie Bożego Ciała.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert w ramach III Festiwalu Polskiej Muzyki Dawnej. Wystąpi zespół muzyki dawnej „Musarion" i chór „Ab imo pectore". W programie utwory Simona Ferdinanda Lechleitnera. Koncert odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.00.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Maciej Marcin Gasiński, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. i Justyna Katarzyna Brzózka, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Zapraszamy na koncert

3fmd

Ogłoszenia Parafialne na Dziesiątą Niedzielę Zwykłą 06 czerwca 2021 r.

sercejezusa7Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30 na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00.

Na procesje eucharystyczne zapraszamy do piątku włącznie po wieczornej Mszy Św.

Poświęcenie wianków z kwiatów i ziół leczniczych odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy Św.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30. Tego dnia nie obowiązuje nas post od pokarmów mięsnych. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie procesji Bożego Ciała.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>