Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 17 lutego 2019 r.

altZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców będzie odprawiona dziś  o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki.

Scena Ołtarzew zaprasza wszystkie małe i duże dzieci na koncert zespołu Notabene pt. „Pióra czy Kolce”, który odbędzie się 24 lutego 2019 r. o g. 16.00 w Sali Teatralnej.

W Sobotę 23.lutego o g. 14.30 zapraszam do domu parafialnego wszystkie dzieci na bal karnawałowy po chrześcijańsku. Mile widziane stroje - świętych, postaci biblijnych…. Za najbardziej kreatywne przebranie przewidziane nagrody…

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w niedzielę, 24 lutego o godz. 14:30 w kościele.

W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych będą stali alumni przy wyjściu z kościoła z puszkami, zebrane ofiary będą przeznaczona na remont seminarium (zwłaszcza na windę, która będzie pomagała także dostać się do kościoła).

W dniu 25 lutego 2019 r. będziemy modlić się podczas Mszy Świętej imieninowej o g. 18.30 w intencji ks. Rektora Mirosława Mejznera SAC.  Po Mszy Świętej w Sali Teatralnej odbędzie się autorski recital, który wykona solenizant. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów. Duszpasterze

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 10 lutego 2019 r.

dzienchorych1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy o godz. 10.30 do kościoła na modlitwę różańcową a o 11.00 na Mszę Św. podczas której osoby chore będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.

Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca" działająca przy naszej parafii rozprowadza dziś po Mszach Św. o godz. 10.30, 12.00 i 18.00 książki i płyty związane z rozwojem życia duchowego oraz budowaniem głębokiej relacji z Bogiem. Zachęcamy do nabywania tych publikacji by przez to wspierać również dzieła ewangelizacyjne prowadzone przez Wspólnotę.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i och rodziców będzie odprawona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki.

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Zwykłą 03 lutego 2019 r.

jezus w synagodze2Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca" działająca przy naszej parafii rozprowadzać będzie w przyszłą niedzielę po Mszach Św. o godz. 10.30, 12.00 i 18.00 książki i płyty związane z rozwojem życia duchowego oraz budowaniem głębokiej relacji z Bogiem. Książki pisane są przez założycieli i prowadzących wspólnotę m.in. ks. Krzysztofa Kralkę SAC. Zachęcamy do nabywania tych publikacji a przez to wspieranie dzieł ewangelizacyjnych prowadzonych przez Wspólnotę.