Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 17 stycznia 2021 r.

baranekbTransmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu o godz. 18.30 będziemy odprawiać Msze Św. w intencji mieszkańców następujących ulic i miejscowości:
poniedziałek – Kręczki: szeregowce przy ul. Lucerny, Niezapominajki, Łubinowej
wtorek – Kręczki: ul. Macierzanki, Liliowa, Pokrzywy, Willowa Aleja, ul. Begonii, Chabrowa, Dziewanny, Azalii, Tulipanowa
środa – Kręczki: ul. Lucerny 1, 1 A, 1 B, 1 C, ul. Koniczyny 8, ul. Draceny 5
czwartek – Kręczki: ul. Koniczyny 34, 34 A, 34 B, 34 C i pozostałe, niewymienione wcześniej domy.
Zachęcamy, by po Mszy zabrać ze sobą wodę święconą i foldery z modlitwą o błogosławieństwo boże dla domu i rodziny.
Podczas tych Mszy nie będą zbierane ofiary. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność parafii mogą to zrobić przy okazji zbierania tacy w niedzielę bądź wpłacając na konto bankowe. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać". Przeznaczone one będę na pokrycie kosztów termomodernizacji kościoła oraz wykonania podjazdu i windy do kościoła. Plan Mszy za parafian dostępny jest na stronie internetowej parafii.

W piątek, 22 stycznia przypada liturgiczna uroczystość naszego założyciela - św. Wincentego Pallottiego. Dodatkowa Msza Św. będzie odprawiona tego dnia w kościele o godz. 12.00.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Plan Mszy Św. "kolędowych" w intencji parafian

Serdecznie zapraszamy mieszczańców poszczególnych ulic i miejscowości na Msze Św. w ich intencji. Zachęcamy, by po Mszy Św. wziąć do domu wodę święconą oraz przygotowane foldery, by później w domu pomodlić się rodzinnie i pokropić dom prosząc o boże błogoslawieńtwo na cały rok.

kolednicy202.01 sobota - Michałówek, Koprki
04.01 poniedziałek - ul. Nizinna, Deyny, Stokrotki, Stanka
05.01 wtorek - Gołaszew, Domaniewek
07.01 czwartek - Kaputy
08.01 piątek - Umiastów, Kręczki: ul. Żyzna, ul. Platanowa, ul. Cedrowa
09.01 sobota - ul. Ceramiczna, Umiastowska, Kilińskiego, Brzegowa, Duchnicka, Kierbedzia, Lipowa, Cicha
11.01 poniedziałek - ul. Poznańska
12.01 wtorek - ul. Tęczowa, Rolna, Sowińskiego, Hallera, Reymonta
13.01 środa - ul. 1 Maja
14.01 czwartek - ul. Zamoyskiego
15.01 piątek - ul. Kościuszki
16.01 sobota - ul. Mazowiecka, Sienkiewicza, Parkowa
18.01 poniedziałek - Kręczki (szeregowce przy Niezapominajki, ul. Lucerny, ul. Łubinowej)
19.01 wtorek - Kręczki ul. Macierzanki, Liliowa, Pokrzywy, Willowa Aleja, ul. Begonii, Chabrowa, Dziewanny, Azalii, Tulipanowa
20.01 środa - Kręczki, ul. Lucerny 1, 1 A, 1 B, 1 C, ul. Koniczyny 8, ul. Draceny 5
21.01 czwartek - Kręczki, ul. Koniczyny 34, 34 A, 34 B, 34 C

Podczas tych Mszy nie będą zbierane ofiary. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność parafii mogą to zrobić przy okazji zbierania tacy w niedzielę bądź wpłacając na konto bankowe. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać".

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 10 stycznia 2021 r.

chrzestpanski11Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

poniedziałek – ul. Poznańska
wtorek – ul. Tęczowa, Rolna, Sowińskiego, Hallera, Reymonta
środa – ul. 1 Maja
czwartek – ul. Zamoyskiego
piątek – ul. Kościuszki
sobota – ul. Mazowiecka, Sienkiewicza, Parkowa.

Ogłoszenie władz gminnych:
Na terenie gminy szczepienia przeciwko COVID-19 będą wykonywane w dwóch lokalizacjach w Józefowie przy ul. Lipowej 28A i w Kaputach, ul. Umiastowska 50 A.
Od 18 stycznia 2021 r. rozpoczynają się zapisy osób zainteresowanych szczepieniem przeciwko COVID 19. Po uzyskaniu informacji o terminie dostarczenia szczepionki, z listy oczekujących zostanie utworzona lista osób do zaszczepienia w konkretnych terminach.
Numery telefonów, pod które należy dzwonić oraz więcej informacji na temat organizacji szczepień znajdą Państwo na stronach internetowych przychodni oraz Gminy Ożarów Mazowiecki.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w nszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>