Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 02 października 2022 r.

aniolstrozSpotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

Zapraszamy dziś na koncert upamiętniający 78 rocznicę zakończenia działań wojennych Powstania Warszawskiego. Wystąpi chór „Ab imo pectore" oraz soliści. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w sali teatralnej pod kościołem.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy na adorację wynagradzającą (tzw. Godzinę Świętą) o godz. 23.00. Informacje dotyczące nabożeństwa znajdują się na plakatach.

Prosimy, by zgłaszać telefonicznie chorych, do których księża mają się udać w piątek z Komunią Św. Dzieci zapraszamy tego dnia na Mszę Św. o godz. 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00.

W piątek zapraszamy na wieczór uwielbienia. Chcemy wychwalać Boga naszym śpiewem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.30 w sali teatralnej. Prowadzić będzie wspólnota Przyjaciele Oblubieńca i parafialny zespół „Martis Carmen".

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 dwóch naszych alumnów przyjmie sakrament święceń w stopniu diakonatu.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

Zimowy wyjazd dla dzieci odbędzie się w dniach 12-18 lutego przyszłego roku do Kielc na Karczówkę. Informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Od 12 października rozpocznie się w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez wspólnotę Przyjaciele Oblubieńca. Spotkania będą się odbywać w kościele w środy o godz. 19.45. Więcej na ten temat będziemy mogli usłyszeć w przyszłą niedzielę.

Księga intencji mszalnych na rok 2023 będzie dostępna w furcie seminarium od jutra.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Zapraszamy na koncert 02.10.2022 i na wieczór uwielbienia 07.10.2022

uwielbienie102022zakonczenie powstania 2022

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 25 września 2022 r.

lazarz i bogaczZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia podczas Mszy Św. o godz. 11.30 klerycy i bracia naszego stowarzyszenia złożą swoją konsekrację czasową. Na tej Mszy gościć będziemy również uczestników pallotyńskiego Zebrania Generalnego, które w tych dniach obraduje w Konstancinie-Jeziornie.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert upamiętniający 78 rocznicę zakończenia działań wojennych Powstania Warszawskiego. Wystąpi chór „Ab imo pectore" oraz soliści. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w sali teatralnej pod kościołem.

Organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Włoch w dniach 15-25 października. Mają jeszcze kilka wolnych miejsc. Program oraz kontakt do organizatorów dostępny jest w zakrystii oraz w gablotach ogloszeniowych.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać we wtorki i czwarki o godz. 16.30.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>