Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 19 sierpnia 2018 r.

swbernardDziś odprwawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec. Ze względu na remont schodów wejściowych całe nabożeństwo odprawimy w kościele – nie będzie procesji z figurą.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Królowej. Jest to patronalne święto polskiej prowincji sióstr pallotynek. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie zwłaszcza o siostrach posługujących w Ołtarzewie.

W środę, 22 sierpnia odbędzie się koncert pt. „Podolski koloryt". Wystąpi młodzieżowy zespołu pieśni i tańca z Biłohirii na Ukrainie Oprócz ukraińskich utworów, w koncercie będą zaprezentowane tańce narodów świata. Zapraszamy w środę o 19.15 do sali teatralnej.

W imieniu ks. Włodzimierza Osicy przekazujemy serdeczne podziękowania za złożonę w ubiegłą niedzielę ofiary. Na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów na Ukrainie ks. Włodzimierz zebrał 3.018 PLN.

Przypominamy, że podczas wakacji wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00-18.30.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Jakub Kruszka, kawaler z par. tutejszej i Marta Skrobisz, panna z par. tutejszej
2. Mateusz Janusz Brociek, kawaler z par. tutejszej i Izabela Karolina Sulik, panna z par. Wniebowzięcia NMP w Michałowicach
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiętnastą Niedzielę Zwykłą 12 sierpnia 2018 r.

wniebowziecie6Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Włodzimierz Osica z pallotyńskiego sekretariatu misyjnego. Po Mszach Św. zbierał będzie ofiary na wsparcie pallotyńskich dzieł na Ukrainie.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00.

W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w naszym kościele będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego.

Błogosławieństwo ziół i kwiatów odbywać się będzie na zakończenie każdej Mszy Św.

Z racji uroczystości w środę nie będzie czynna kancelaria parafialna.

W przyszłą niedzielę odprwawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i (jeśli warunki pozwolą) wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć: