PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkiego Postu 25 lutego 2024 r.

przemienienie19Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Na Godzinę Świętą zapraszamy w czwartek o godz. 23.00. Z Komunią Św. do chorych udamy się w piątek przed południem. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.45. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Klub Honorowych Dawców Krwi „Donum Vitae" zaprasza na akcję zbiórki krwi w czwartek, 29 lutego w godz. 9.00-13.00 w ambulansie na parkingu przy starostwie powiatowym.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy siostrę Angelicę ze zgromadzenia Franciszkanek Służebnic Krzyża. Po Mszach Św. będzie prowadzić zbiórkę na wsparcie placówek misyjnych prowadzonych przez siostry w Indiach i Rwandzie.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama