Współpracownicy

W naszej parafi pracują również:

P1160282 mlatek

s. Lucyna Trzonkowska SAC - katechetka.

Pochodzi z ziemi łomżyńskiej. Wieczystą profesję zakonną złożyła w 1990 r. Jest nauczycielem dyplomowanym. Pracowała jako katechetka w Szkole Podstawowej w Poznaniu i w Warszawie oraz w Gimnazjum w Chojnicach i Ursusie. Od 2006 r. katechizuje w Szkole Podstawowej nr 2 w Ołtarzewie. Prowadzi ćwiczenia z katechetyki w ołtarzewskim Seminarium. Od 1998 r. z pasją prowadzi młodzieżową Wspólnotę Wieczernik. Czyta książki historyczne. Lubi góry i bliskie jej sercu Mazury, gdzie wyjeżdża z młodzieżą w czasie wakacji.

dr Mariusz Latek - organista.

Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie na Katedrze Dyrygentury Chóralnej na Wydziale Edukacji Muzycznej w klasie prof. Józefa Boka oraz Dariusza Różankiewicza (1998). W 2007 r. ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jest także absolwentem Podyplomowego Studium Chórmistrzowskiego przy Akademii Muzycznej w Bydgoszczy (2010). W roku 2014 uzyskał tytuł doktora. Występuje jako tenor w Chórze Filharmonii Narodowej w Warszawie. Prowadzi chór kameralny Ab imo pectore.

ds

bpielas

ks. dr Dariusz Smolarek SAC

Urodzony 17.02.1960 r. w Częstochowie. Do 1980 r. zamieszkały w Świdnicy Śląskiej. Od 1987 roku kapłan Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (Księża Pallotyni). W Wyższym Seminarium Duchownym prowadzi zajęcia z muzyki kościelnej. Ze Scholą Gregoriańską tegoż seminarium nagrał łacińskie Nieszpory ku czci św. Wincentego Pallottiego .
(http://www.lastfm.pl/music/Schola+Gregoriana+Ołtarzew)
Kieruje również Chórem Parafialno-Seminaryjnym "Cantus Firmus" działającym przy naszej parafii.

Zainteresowania: historia muzyki, muzykalia, Biblia, liturgika, każda dobra muzyka w dobrym wykonaniu.

p. Barbara Pielas - katechetka

Pochodzi z Biskupca na Warmii. Doświadczona katechetka i wychowawczyni. Od roku 2011 katechizuje w Szkole Podstawowej w naszej parafii. Z zapałem i fachowością prowadzi scholę dziecięcą.

brpiotr

br. Piotr Chrzanowski SAC

Pochodzi z Mazowsza. Od lat z pasją posługuje jako zakrystianin. Pracował w min. w Lublinie, w Warszawie. W naszej parafii "zawiaduje" zakrystią od 2012 r. Mistrz kompozycji kwiatowych.

Zobacz również duszpasterzy sprawujących posługę w naszej parafii.