PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkiego Postu 03 marca 2024 r.

swkazimierz2Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

Gościmy dziś siostrę Angelicę ze zgromadzenia Franciszkanek Służebnic Krzyża. Po Mszach Św. będzie prowadzić zbiórkę na wsparcie placówek misyjnych prowadzonych przez siostry w Indiach i Rwandzie.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. Jarosław Chmielecki – pallotyn, wieloletni misjonarz w Brazylii, obecnie posługujący na parafii w Szymonce. Nauki rekolekcyjne w przyszłą niedzielę podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji podamy wkrótce.

W przyszłą niedzielę z okazji dnia kobiet odbędzie się koncert zatytułowany: „Usta milczą, dusza śpiewa – najpiękniejsze arie i duety o miłości z operetek i musicali". Wystąpią Paulina Glinka – sopran i Bogusław Morka – tenor. Rozpoczęcie koncertu o 19.15 na Scenie Ołtarzew. Bezpłatne wejściówki do odebrania w Domu Kultury „Uśmiech" od jutra w godz. 10.00-18.00.

W dniach 23-24 marca odbędzie się w Częstochowie Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów pod hasłem „Daj się kochać". Chętni na wyjazd mogą się zgłaszać do ks. Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama