PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu 10 marca 2024 r.

wazmiedziany2Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je dla nas ks. Jarosław Chmielecki – pallotyn, wieloletni misjonarz w Brazylii, obecnie posługujący na parafii w Szymonce. Nauki rekolekcyjne dziś podczas wszystkich Mszy Św. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.30. Dodatkowo w poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na konferencję pt.: „Jednego ci tylko brakuje... Czego? Mk 10, 21". Okazja do spowiedzi przez wszystkie dni pół godziny przed Mszą Św.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W najbliższy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżowę po ulicach parafii. Rozpocznie się ona o godz. 19.15 w kościele. Prosimy przynieść ze sobą świece bądź lampiony.

Składamy serdeczne podziękowania w imieniu s. Angelici i jej współsióstr za przekazane w ubiegłą niedzielę ofiary. Na potrzeby prowadzonych przez nie misji siostry zebrały 14.951 PLN.

Na dziesiejszą niedzielę ks. kard. Kazimierz Nycz skierował do nas list pasterski. Czytaj list

W przyszłą niedzielę będziemy gościć przełożonych polskich prowincji pallotynów, którzy odbywać będą wizytację w ołtarzewskiej wspólnocie. Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznaej zapraszam na spotkanie z prowincjałem w niedzielę o godz. 15.30 w sali w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy na koncert pieśni pasyjnych „Crux fidelis". Wystąpi chór kameralny „Ab imo pectore" pod dyrekcją p. Mariusza Latka. W programie m.in. prawykonanie utworu Piotra Grinholca „Parce Domine". Po koncercie będą zbierane datki na remont organów w naszym kościele.

W dniach 23-24 marca odbędzie się w Częstochowie Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów pod hasłem „Daj się kochać". Chętni na wyjazd mogą się zgłaszać do ks. Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów. 

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama