PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkiego Postu 17 marca 2024 r.

swjozef6Gościmy dziś przełożonych polskich prowincji pallotynów, którzy odbywają wizytację w ołtarzewskiej wspólnocie. Z tej racji członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznaej zapraszam na spotkanie z księdzem prowincjałem dziś o godz. 15.30 w sali w domu parafialnym.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Serdecznie zapraszamy dziś na koncert pieśni pasyjnych „Crux fidelis". Wystąpi chór kameralny „Ab imo pectore" pod dyrekcją p. Mariusza Latka. W programie m.in. prawykonanie utworu Piotra Grinholca „Parce Domine". Po koncercie będą zbierane datki na remont organów w naszym kościele. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w kościele.

Dziś i w przyszłą niedzielę ministranci z naszej parafii rozprowadzają palmy. Dochód z tej akcji przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego.

We wtorek przypada uroczystość św. Józefa. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00, 9.00 i 18.30.

Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątek: dzieci o godz. 16.30, dorosłych o 18.00.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegły piątek zaangażowali się przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej po ulicach parafii.

W dniach 19-21 marca (wtorek, środa, czwartek) zostanie przeprowadzona świąteczna zbiórka żywności „Wielkanocny Koszyk Dobroci". Organizatorzy oczekują na darczyńców w Domu Parafialnym NMP Królowej Apostołów w godzinach od 17.30 do 19.00. Najbardziej preferowane są artykuły z długim terminem przydatności. Zebrana żywność trafi do osób najbardziej potrzebujących.

W dniach 23-24 marca odbędzie się w Częstochowie Pallotyńskie Czuwanie Maturzystów pod hasłem „Daj się kochać". Chętni na wyjazd mogą się zgłaszać do ks. Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama