PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 10 kwietnia 2011 r.

wskrzeszenielazarzaZapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.15.

Zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu we worek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Droga Krzyżowa dla dzieci odprawiona będzie w piątek o godz. 16.00, dla dorsłych o godz. 18.00.

W najbliższy piątek o godz. 19.15 zapraszamy na spektakl pt. „Dźwięki w Godzinie Ciszy”. Jest to widowisko o tematyce pasyjnej, podczas którego tworzone będą obrazy piaskiem na szybie przy wykonywanej na żywo muzyce.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbędą się w następujących terminach: grupa ks. Krzysztofa – w poniedziałek o godz. 19.30, grupy a. Joanny i a. Damiana – w poniedziałek o godz. 19.00, grupa s. Lucyny w czwartek o godz. 17.30.

W dniach od 13 do 15 kwietnia odbędą się rekolekcje dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2.

W sobotę odbędą się Diecezjalne Światowe Dni Młodzieży pod hasłem Zakorzenieni i zbudowani na Chrystusie, mocni w wierze. Młodzież z naszej parafii ma wyznaczone spotkanie w kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Warszawie. Początek spotkania o godz. 14.00. Osoby wyjeżdżające prosimy o zgłaszanie się do ks. Krzysztofa.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę palmową. Palmy do poświęcenia można będzie nabyć przed Mszą Św. u ministrantów. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z ubogich rodzin.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.

W imieniu rekolekcjonisty – ks. Marcina Gontarza SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za ofiary złożone w czasie rekolekcji. Na potrzeby Domu Studiów w Lublinie ks. Marcin zebrał 3.720 PLN.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym.

W dniach 12-14 kwietnia 2011 r.w godz. 17.00-20.00 w salkach katechetycznych naszej Parafii komitet PiS PWZ organizuje świąteczną zbiórkę żywności WIELKANOCNY KOSZYK DOBROCI. Najbardziej preferowane są artykuły z długim terminem przydatności do spożycia, m.in. cukier, mąka, jaja, olej, herbata, kawa, słodycze, przetwory, konserwy, margaryna, masło, kasze, ryż, makaron, a także inne produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnego świątecznego stołu. Zebrana żywność trafi do osób najbardziej potrzebujących.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Karolina Małgorzata Bazga, panna z par. tutejszej
Dariusz Jacek Stolarski, kawaler z par. MB Wspomożycielki Wiernych z Warszawy


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy Chrystusowi każdego dnia przeprowadzać się ze śmierci grzechu do nowego życia w Bogu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama