PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 24 kwietnia 2011 r.

pusty_grob1Dziś i przez pozostałe dni nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiać po wieczornej Mszy Św.

Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Św. w naszym kościele odprawiamy jak w każdą niedzielę. Ofiary składane tego dnia są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy s. Lucyny odbędzie się w czwartek o godz. 18.30.

Próby uroczystości I Komunii Św. odbędą się w środę i piątek o godz. 19.15.

W piątek w ramach Nowenny do Miłosierdzia Bożego modlić się będziemy za zmarłych. O godz. 18.00 wraz z parafią ożarowską sprawować będziemy Mszę Św. na cmentarzu.

W czwartek grupa osób z naszej parafii wyjeżdża na beatyfikację Jana Pawła II. Zbiórka o godz. 9.30 przy seminarium, pakowanie bagażów do autokaru a potem Msza Św. w naszym kościele.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia przypada uroczystość odpustowa w Sanktuarium w Ożarowie Maz.

Przyszła niedziela będzie też dniem beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Podczas Mszy Św. o godz. 12.00 zostanie odsłonięty i poświęcony obraz papieża, który odtąd będzie już na stałe wisiał w naszym kościele.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Lena Marlena Guławska, panna z par. św. Antoniego w Łaźniewie
Tomasz Matławski, kawaler z par. tutejszej


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Świętując zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią, grzechem i szatanem nieśmy Pokój Zmartwychwstałego do naszych rodzin i środowisk.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama