Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkanocną 1 maja 2011 r.

jp2misericZapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiać je będziemy o godz. 18.oo, w niedziele i uroczystości o 17.30.

We wtorek przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Św. będziemy odprawiać jak w każdą niedzielę.

W środę po wieczornej Mszy Św odmówimy nowennę do Matki Bożej Fatimskiej

Próby uroczystości I Komunii Św. odbędą się w środę i piątek o godz. 19.15.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię św. chorym do domu przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od 15.30, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty będzie odprawione o godz. 18.00.

Spowiedź dzieci przed pierwszą komunią odbędzie się podczas nabożeństwa w sobotę o godz. 15.00.

W przyszłą niedzielę grupa dzieci podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.

W związku z uroczystością Pierwszej Komunii w przyszłą niedzielę Msza z godz. 12.00 będzie odprawiona o godz. 12.30.

W furcie do nabycia są pamątkowe medale wyemitowane w związku z beatyfikacją Ojca Świętego Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert dziękczynny za beatyfikację Jana Pawła II. Wystąpi duet „Angelicus” - Natalia i Aleksander Jurkowscy. W programie utwory Bacha, Cacciniego, Durante, Saint-Saëns'a, Schuberta i innych.

1. Magdalena Matusiak, panna z par. tutejszej
Paweł Rustecki, kawaler z par. św. Barbary w Nowy Dworze Maz.
2. Romuald Dobosz, kawaler z par. tutejszej
Anna Maria Urazińska, panna z par. św. Franciszka z Asyżu w Warszawie - Białołęce

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wpatrując się w przykład Jana Pawła II powierzajmy się całkowicie i bezwarunkowo Miłosiernemu Jezusowi.