PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 22 maja 2011 r.

pelikanZapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.oo, w niedziele o 17.30.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.30 dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Św. będą obchodzić rocznicę tej uroczystości. Próba i spowiedź dla dzieci w sobotę o godz. 15.00.

W sobotę, 28 maja – w dzień 30. rocznicy śmierci Kardynała Stafana Wyszyńskiego o godz. 18.30 będzie odprawiona Msza Św. w intencji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia.

W niedzielę 29 maja po raz szósty głównymi ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Zachęcamy do udziału w tej akcji, gdyż w dzisiejszym świecie istnieje wielka potrzeba dawania publicznego świadectwa o poszanowaniu życia i tradycyjnych wartości rodzinnych. Początek marszu o godz. 12.00 przy pomniku Kopernika.

Ks. Kardynał Kazimierz Nycz zachęca do udziału w cenralnych obchodach Dnia Dziękczynienia przy Świątyni Opatrzności Bożej. 4 czerwca od 17.00 do 21.00 odbędzie się tam czuwanie ewangelizacyjne dla młodzieży. W niedzielę, 5 czerwca o godz. 12.00 będzie odprawiona uroczysta Msza Św. dziękczynna za beatyfikację Jana Pawła II.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Patrycja Wiśniewska, panna z par. tutejszej
Robert Stanisław Miziołek, kawaler z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia naszą wiarę, aby w naszym życiu objawiały się wielkie dzieła Boże. Pamiętajmy też o przypadającym w czwartek Dniu Matki.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama