PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 29 maja 2011 r.

wspolnotaDziś zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30. W poniedziałek i wtorek o godz. 18.oo. Od środy, 1 czerwca po Mszy Św. odmawiać będziemy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dziś po raz szósty głównymi ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Zachęcamy do udziału w tej akcji, gdyż w dzisiejszym świecie istnieje wielka potrzeba dawania publicznego świadectwa o poszanowaniu życia i tradycyjnych wartości rodzinnych. Początek marszu o godz. 12.00 przy pomniku Kopernika.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czawrtek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domu przyniesiemy od godz. 7.30. Msza Św. dla dzieci będzie odprawiona o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo Pierwszej Soboty odprawimy o godz. 18.00.

Zachęcamy do udziału w cenralnych obchodach Dnia Dziękczynienia przy Świątyni Opatrzności Bożej. 4 czerwca od 17.00 do 21.00 odbędzie się tam czuwanie ewangelizacyjne dla młodzieży. W niedzielę, 5 czerwca o godz. 12.00 będzie odprawiona uroczysta Msza Św. dziękczynna za beatyfikację Jana Pawła II.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszach Św. odbędzie się zbiórka ofiar do skarbonek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Tomasz Miłkowski, kawaler z par. św. Maksymiliana w Warszawie-Służewcu
Agnieszka Bożena Malinowska, panna z par. tutejszej
Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech wspólna modlitwa pomaga nam otwierać się na dar Ducha Świętego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama