PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Wniebowstąpienia 05 czerwca 2011 r.

wniebowstapienieDziś zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.

Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 z indywidualnym błogosławieństwem i modlitwą kapłana. Na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś po Mszach Św. odbywa się zbiórka ofiar do skarbonek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

W sobotę w naszym kościele obchodzimy uroczystość odpustową Królowej Apostołów. Uroczysta Eucharystia będzie odprawiona o godz. 12.00. Podczas tej Mszy Św. ministranci z pallotyńskich parafii zostaną wprowadzeni w posługę lektora.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza rodziny i dzieci na Wieczór Opowieści. Obędzie się on w namiocie ustawionym przy domu parafialnym. Opowiadać będzie Michał Malinowski – szef Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, oraz zaproszeni przez niego goście. Początek o godz. 18.00.

17 czerwca podczas Mszy Św. o 18.30 ks. Bp Tadeusz Pikus udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Próby uroczystości odbędzą się w poniedziałek 13.06 i środę 15.06. o godz. 19.15. Obecność kandydatów obowiązkowa. Spowiedź dla kandydatów będzie we wtorek 14.06 podczas adoracji o godz. 20.00.

18 czerwca organizujemy pielgrzymkę do Obór. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Tomasz Miłkowski, kawaler z par. św. Maksymiliana w Warszawie-Służewcu
Agnieszka Bożena Malinowska, panna z par. tutejszej
2. Daniel Roman Trębicki, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Żbikowie
Marta Pytkowska, panna z par. tutejszej


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech wspólna modlitwa pomaga nam otwierać się na dar Ducha Świętego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama