PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 26 czerwca 2011 r.

piotripawelDo piątku włącznie po wieczornej Mszy Św. odprawiamy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Podczas tej procesji śpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00.

W środę przypada Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.

W środę zapraszamy na kolejne spotkanie poświęcone miejscom na pochówek w urnach na cmentarzu ołtarzewskim. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domu przyniesiemy od godz. 7.30. Spowiedź dla wszystkich w piątek od godz. 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty odprawimy o godz. 18.00.

W dniach 30 września – 1 października organizujemy pielgrzmkę śladami opactw cysterskich w Małopolsce. W programie: Jędrzejów, Szczyrzyc, Mogiła k. Krakowa, Wiślica, Wąchock. Koszt pielgrzymki 320 PLN. Informacje można przeczytać w gablocie i na stronie parafii. Zapisy w furcie seminarium.

Od poniedziałku rozpoczną się prace nad renwacją figury Matki Bożej przed wejściem do seminarium. Szcowany koszt przedsięwzięcia to ok 3 tys. PLN. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ten cel.

W przyszłą niedzielę w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie po Mszy Św. o godz. 11.30 otwarta będzie wystawa fotografii pt. „Spotkania z Janem Pawłem II w obiektywie Ireneusza Fertnera”. Wystawa czynna będzie do 17 lipca br.

Rozpoczął się czas wakacji. Wszystkim, kórzy udają się na urlopy życzymy dobrego odpoczynku. Regenerując siły nie zapominajmy o codziennej modlitwie i o niedzielnej Eucharystii.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Prosimy Jezusa by nasze serca uczynił na wzór swojego Najświętszego Serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama