PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą 03 lipca 2011 r.

JesusamourZapraszamy na modlitwę różańcową dziś o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża wraz z ks. Krzysztofem na wakacje do Świętej Katarzyny w Górach Świętokrzyskich.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

W dniach 30 września – 1 października organizujemy pielgrzymkę śladami opactw cysterskich w Małopolsce. W programie: Jędrzejów, Szczyrzyc, Mogiła k. Krakowa, Wiślica, Wąchock. Koszt pielgrzymki 320 PLN. Informacje można przeczytać w gablocie i na stronie parafii. Zapisy w furcie seminarium.

Z powodu kłopotów technologicznych nie mogliśmy jeszcze rozpocząć renowacji figury Matki Bożej przed wejściem do seminarium. Prace rozpoczną się 11 lipca. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na porycie kosztów renowacji.

W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie dziś po Mszy Św. o godz. 11.30 otwarta będzie wystawa fotografii pt. „Spotkania z Janem Pawłem II w obiektywie Ireneusza Fertnera”. Wystawa czynna będzie do 17 lipca br.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. W tym wakacyjnym czasie nie zapominajmy o modlitwie i o niedzielnej Eucharystii.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama