PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Osiemnastą Niedzielę Zwykłą 31 lipca 2011 r.

tabghaNa nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na rzecz poszkodowanych podczas ostatnich nawałanic w Polsce zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.922 PLN. Pieniądze zostały przekazane do kurii warszawskiej.

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na pokrycie kosztów remontu schodów wejściowych.

W sobotę – w Święto Przemienienia Pańskiego wyrusza na szlak 300 Jubileuszowa Warszawska Piesza Pielgrzymka. Gorąco zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszacza w grupie „Fioletowej” Akademickich Siedemnastek. Zapisać się można w dniach od 1 do 5 sierpnia w godz. 10.00 – 19.00 przy kościele św. Anny w Warszawie.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 18.00. Nabożeństwo pierszej soboty odprawimy o godz. 18.00.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę śladami opactw cysterskich w Małopolsce w dniach 30.09-1.10 br. Zapisy przyjmujemy w furcie seminarium.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ufność w bożą dobroć utwierdza naszą miłość do Chrystusa.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama