Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą 14 sierpnia 2011 r.

wniebowziecieDziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Jutro przypada uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00; na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przez całą niedzielę po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na rzecz głodujących w Somalii, Erytrei, Dżibuti i Etiopii.

W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na koncert w ramach festiwalu muzycznego "W krainie Chopina". Wystąpi Kwintet Instrumentów Dętych Blaszanych Filcharmonii Narodowej.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę śladami opactw cysterskich w Małopolsce w dniach 30.09-1.10 br. Zapisywać się można w furcie seminarium.

Karol Karaś, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie i Marta Komar, panna z par. tutejszej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono nas umacnia w wytrwałym podążaniu do nieba.