PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 21 sierpnia 2011

tuespetrusNabożeństwo Różańcowe dziś o godz. 17.30. Gorąco zapraszamy.

Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek o godz. 20.00. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po Mszy świętej wieczornej.

Tydzień temu, w niedzielę, odbyła się zbiórka ofiar pieniężnych dla potrzebujących w Somalii, Dżibuti, Erytrei i Etiopii. Zebraliśmy 2. 673 PLN; pieniądze zostały wpłacone na konto Caritas Polska.

Dzisiaj na godz. 19.00 zapraszamy na koncert w ramach festiwalu muzycznego "W krainie Chopina". Wystąpi Kwintet Instrumentów Dętych Blaszanych Filcharmonii Narodowej.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę śladami opactw cysterskich Małopolski w dniach 30. 09. - 01. 10. br. Zapisy w furcie seminarium.

Pallotyńskie Spotkanie Młodych odbędzie się na terenie seminarium w dniach 26. 08. - 27. 08. br. Gorąco zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w tym spotkaniu. W programie imprezy przewidziane są m. in.: warsztaty dla młodzieży, koncert zespołu MateO, nabożeństwo wieczorne i najważniejsze - Eucharystia.

Poszukujemy mieszkania do wynajęcia dla nauczyciela katechety. Jeżeli ktoś może zaoferować pomoc, prosimy o kontakt w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.


Zapowiedzi przedślubne:
Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Karol Karaś, kawaler z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie oraz Marta Komar z par. tutejszej.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości łask Bożych. Niech Duch Święty prowadz nas do Jezusa Chrystusa.
wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama