PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 28 sierpnia 2011 r.

JPW czwartek, 1 września rozpoczyna się rok szkolny. Na prośbę dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 2 informujemy, że Inauguracja Roku dla „zerówki” i klas I rozpocznie się o godz. 9.00. Dla klas IV – VI o godz. 9.30. O godz. 10.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Po Mszy Św. w szkole odbędzie się spotkanie dla dzieci z klas II-III.

Rozpoczęcie roku w szkole w Umiastowie o godz. 8.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź dla wszystkich od godz. 18.00. Odwiedziny chorych od godz. 7.30. Nabożeństwo pierwszej soboty będzie odprawione o godz. 18.00.

Wkrótce upływa termin, do kiedy musimy podać listę uczestników pielgrzymki śladami opactw cysterskich. Osoby, które chcą się udać na tę pielgrzymkę prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na listę w furcie seminarium.

Informujemy, że Dożynki Gminne odbędą się w przyszłą niedzielę na boisku UKS Ołtarzew. Rozpoczęcie o godz. 15.00 polową Mszą Św. dziękczynną w intencji rolników. Od 16.30 do 20.00 trwać będzie festyn dożynkowy.

Przekazujemy prośbę do osób, które mogłyby oddać krew. Jest ona potrzebna dla Dawida – 18-letniego strażaka-ochotnika. Krew można będzie oddać w ambulansie przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego we wtorek, 30 sierpnia w godz. 10.00-14.00. Osoby chcące oddać krew proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami 695 630 273 albo 504 277 332.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej – Królowej Apostołów. Dzieciom rozpoczynającym rok szkolny życzymy zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama