PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 11 września 2011 r.

praySpotkanie dla członków Żywego Różańca i osób, które chcą się włączyć w to dzieło modlitewne odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec na godz. 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 a w środę na nowennę do Matki Bożej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej odbędzie się w środę, 14 września o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zachęcamy do włączenia się w dzieło „Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę”. Nasza Ojczyzna potrzebuje wciąż modlitwy, dlatego w duchu miłości i odpowiedzialności wspierajmy ją ofiarując codziennie przynajmniej jedną dziesiątkę różańca. Daklaracje przystąpienia do krucjaty są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypełnione deklaracje można wrzucać do stojącej tam skrzynki bądź przekazać duszpasterzom.

W czwartek upływa osteteczny termin zapisów na pielgrzymkę śladem opactw cysterskich w Małopolsce. Chętnych prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na listę w furcie seminarium.

Spotkanie dla osób, które chcą śpiewać w scholi dziecięcej odbędzie się w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych na kartkach, po Mszy Św. odmawiac będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zakończony został remont schodów wejściowych. Koszt przedsięwzięcia wyniósł 18 tys. zł. Inwestycja w połowie została sfinansowana przez Seminarium. Tacę z przyszłej niedzieli chcemy przeznaczyć na pokrycie kosztów remontu.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej w rozpoczynającym się tygodniu pracy.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama