Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 18 września 2011 r.

robotnicyDziś odprawimy kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych na kartkach, po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 a w środę na nowennę do Matki Bożej po wieczornej Mszy Św.

Zachęcamy do włączenia się w dzieło „Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę”. Deklaracje przystąpienia do krucjaty są wyłożone przy wyjściu z kościoła.

Przy wyjściu z kościoła wyłożone są do zabrania kalendarze parafialne na rok 2012. Dobrowolną ofiarę za kalendarz można składać do skarbonki.

W dniach 30 września – 1 października odbędzie się pielgrzymka śladami opactw cysterskich Małopolski. Jeśli jeszcze ktoś chciałby się zdecydować na wyjazd, może się zgłaszać w furcie seminarium bądź bezpośrednio do duszpasterzy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Apostołów w rozpoczynającym się nowym tygodniu.