Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 18 września 2011 r.

aniolZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy Św. wieczornej.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W środę, 28 września o godz. 15.00 na ulicach wielu miast w Polski i świata odmawiana będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia. W naszej parafii miejscami takiej modlitwy będą trzy skrzyżowania ulicy Poznańskiej: z ul. Kierbedzia, z ul. Lipową oraz z ul. Umiastowską. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w modlitwę za swoje miasto.

Chętnych do scholi dziecięcej zapraszamy na próbę w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy o godz. 18.00.

Od soboty rozpoczynamy październikowe nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będą się odbywać w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę, 2 października o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają różańce.

Spotkanie Sodalicji Mariańskiej odbędzie się w piątek o godz. 17.00 w sali wykładowej w seminarium.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Na pokrycie kosztów remontu schodów wejściowych zebraliśmy na tacę w ubiegłą niedzielę 5.977 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

W piątek i sobotę odbędzie się pielgrzymka śladami opactw cysterskich Małopolski. Zbiórka w piątek o godz. 6.45 przed Wyższym Seminarium Duchownym.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Królowej Apostołów w rozpoczynającym się nowym tygodniu.