PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 02 października 2011 r.

vineyardSpotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają różańce.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy Św. wieczornej.

W środę o godz. 19.15 w sali wykładowej nr 4 odbędzie się pierwsza powakacyjna próba chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus”. Serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów jak też osoby, które chciałyby do nich dołączyć.

Na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Dzieci na różaniec zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00.

W sobotę, 8 października o godz. 11.00 ks. bp Andrzej Czaja – ordynariusz opolski udzieli w naszym kościele święceń diakonatu szesnastu pallotynskim almnom. Pamiętajmy o nich w naszy modlitwach.

Ogłoszenie ks. Kardynała:

Za tydzień w niedzielę, 9 października, będziemy obchodzili XI Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II - Człowiek Modlitwy. W czasie wszystkich Mszy św. podziękujemy Bogu za wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego papieża Jana Pawła II oraz będziemy wspierali duchowo posługę Ojca Świętego Benedykta XVI.

Serdecznie zachęcam wszystkich do udziału w tradycyjnym galowym koncercie z okazji XI Dnia Papieskiego i modlitewnym Apelu Miasta Warszawy z Ojcem Świętym, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, przed kościołem św. Anny, o godzinie 15.oo.

Tego samego dnia serdecznie zapraszam rektorów, pracowników naukowych oraz studentów na godzinę 18.oo, do kościoła św. Anny, gdzie odbędzie się Msza św. inaugurująca nowy rok akademicki.

Kazimierz kard. Nycz - Metropolita Warszawski

W związku z Dniem Papieskim po Mszach Świętych prowadzona będzie zbiórka ofiar na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii członków wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca. Będą oni dawać świadectwo swojej wiary i zapraszać na Seminarium Odnowy Wiary, które rozpocznie się w naszej parafii w środę, 12 października o godz. 19.30.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo a rozważanie tajemnic różańcowych niech wnosi w całe nasze życie światło Ducha Świętego.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama