Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla 20 listopada 2011 r.

CR2Obchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów. Kazania podczas Mszy Świętych głosi ks. Andrzej Daniewicz SAC z Warszawy.

Mieszkańcy Domu Samotnych Matek z Dziećmi na Białołęce przed kościołem sprzedają dziś kartki świąteczne i inne rzeczy wykonane przez mieszkańców ośrodka. Dochód przeznaczony jest na bieżące potrzeby domu.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środę o godz. 19.30.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się jutro o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zapraszamy na próbę scholi dziecięcej w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 14.00.

Na Szkołę Słowa Bożego zapraszamy się w niedzielę 4 grudnia o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy liturgiczny okres Adwentu.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech w naszych sercach, rodzinach i wspólnotach panuje Pokój, który przynosi nam Chrystus – Król.