PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 04 grudnia 2011r.

janchrzciciel5Z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski obchodzimy dziś dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po wszystkich Mszach prowadzona jest zbiórka ofiar na rzecz katolików na Wschodzie.

Na Szkołę Słowa Bożego zapraszamy dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Msze Św. - Roraty ku czci Matki Bożej są sprawowane w poniedziałki i czwartki o godz. 7.00, w soboty o 18.30. Roraty dla dzieci odprawiamy we wtorki i czwartki o godz. 16.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Seminarium Odnowy Wiary zapraszamy w środę o godz. 19.30.

Zapraszamy na próbę scholi dziecięcej w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 14.00.

Dzień skupienia dla grupy „Fioletowej” z Warszawskiej Pieszej Pielgrzymki Akademickich Grup 17-tek odbędzie się w sobotę, 10 grudnia o godz. 10.00 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie ks. Wojciech Świderski SAC – dyrektor pallotyńskiego ośrodka powołań. Plan rekolekcji będzie wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców odprawiona będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone medaliki. Po Mszy Św. odbędzie się katecheza dla rodziców.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas”.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Nasze serca niech będą otwarte na wciąż aktualne wezwanie do nawrócenia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama