Ogłoszenia Parafialne na 26 grudnia 2011r. - wspomnienie św. Szczepana

swszczepanZapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek o godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Ministrantów i lektorów zapraszamy jutro na wspólny wyjazd do kina. Zbiórka w domu parafialnym o godz. 9.30.

W środę rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym tygodniu porządek kolędy będzie następujący:
w środę odwiedzimy mieszkańców Kaput
w czwartek – Umiastów
w piątek – Gołaszew (przed torami) i Michałówek
Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.00.

W piątek obchodzimy Święto Świętej Rodziny. Msze Św. odprawiać będziemy wg porządku jak w dzień powszedni.

W sobotę po wieczornej Mszy Św. odprawimy nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. będą odprawiane o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Z kontemplacji tajemnicy Bożego Narodzenia bierzmy siłę do odważnego wyznawania naszej wiary.