PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 01.01.2012

theotokosW tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W poniedziałek - Domaniewek i Gołaszew (za torami)
We wtorek - ul. Nizinna
W środę – Kręczki, ul. Parkowa (początek od ul. Zamoyskiego)
W czwartek - Koprki
W sobotę - ul. Zamoyskiego.
W sobotę kolędę rozpoczynamy o 10.30, w pozostałe dni o godz. 15.00

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Od środy do piątku w naszym kościele będzie odbywało się Triduum uroczystości Epifanii. W środę i czwartek zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30. W piątek, 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane wg porządku niedzielnego. Triduum Epifanii prowadzić będzie ks. dr Mirosław Mejzner SAC – prefekt studiów w naszym seminarium i wykładowca w UKSW.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Ze względu na Uroczystość Epifanii chorych odwiedzimy w czwartek od godz. 7.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę 8 stycznia po Mszy Św. o godz. 12.00.

Na tradycyjny Wieczór Kolęd zapraszamy do naszego kościoła w przyszłą niedzielę na godz. 15.00.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Inicjacyjną. Wyjątkowo odprawiona będzie ona o godz. 10.30 (a nie jak wcześniej podano o godz. 16.00).

Mierzenie strojów komunijnych dla dzieci odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 stycznia w domu parafialnym. Na godz. 16.00 zapraszamy dziewczynki a na 16.30 chłopców.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Wraz z Mędrcami szukajmy Chrystusa, byśmy w Nim mogli znaleźć naszego Króla i Zbawcę.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama