PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego 22.01.2012

wpallotti1Zakończyliśmy wizytę kolędową. Osoby, które z różnych przyczyn były nieobecne, a które chciałyby jeszcze przyjąć księdza w domu mogą się zgłaszać do duszpasterzy.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 zapraszamy na koncert pt. „Złota gwiazdka z Chpinem”. Wykonawcami będą Agnieszka Rybak – organy i Magdalena Kwaśniewska-Kolado – mezzosopran.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 29 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Szkołę prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W imieniu gminnego klubu honorowych krwiodawców zapraszamy na akcję oddawania krwi, która odbędzie się w przyszłą niedzielę w ambulansie przy kościele parafialnym w Płochocinie. Akcja odbywać się będzie w godzinach 9.00 – 14.00.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Boża Miłość rozpala nasze serca i przynagla nas do świadczenia o Chrystusie całym naszym życiem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama