PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Postu 04.03.2012

przemienienieW naszej parafii rozpoczął swoje praktyki duszpastersko – katechetyczne dk. Radosław Wileński. Przyjmijmy go serdecznie i wspierajmy naszymi modlitwami.

Spotkanie dla członków żywego różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Msza Św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na drogę krzyżową zapraszamy dzieci w piątek o godz. 16.00, dorosłych – na godz. 18.00, młodzież – na 19.15.

Członków Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie rejonowe, które odbędzie się w Niepokalanowie w sobotę, 17 marca w godzinach 10.00 – 14.00. Szczegóły odnośnie do wyjazdu podamy w przyszłą niedzielę.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę, 18 marca w domu parafialnym.

Przy bocznym ołtarzu św. Antoniego umieszczona jest skarbonka na jałmużnę postną. Ofiary, które tam będą złożone zostaną przekazane warszawskiemu Hospicjum Świętego Krzyża.

W pierwszej połowie października planujemy zorganizować 13-to dniową pielgrzymkę śladami św. Pawła i św. Jana do Turcji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z duszpasterzami.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech czas Wielkiego Postu będzie czasem głębokiej przemiany serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama