PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Postu 11.03.2012

oczyszczenieswiatyni

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym na godz. 17.15. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od godz. 20.00 a na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na drogę krzyżową zapraszamy dzieci w piątek o godz. 16.00, dorosłych – na godz. 18.00, młodzież – na 19.15.

Członków Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie rejonowe, które odbędzie się w Niepokalanowie w sobotę, 17 marca w godzinach 10.00 – 14.00. Zbiramy się w sobotę o godz. 8.45 przed kościołem.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się jutro o godz. 19.30.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 18 marca w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Przy bocznym ołtarzu św. Antoniego umieszczona jest skarbonka na jałmużnę postną. Ofiary, które tam będą złożone zostaną przekazane warszawskiemu Hospicjum Świętego Krzyża.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. Andrzej Daniewicz SAC z Warszawy. Nauki rekolekcyjne w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach Świętych.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy, by Chrystus oczyszczał i przemieniał nasze serca.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama