PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 18.03.2012

wazmiedziany1Rozpoczęliśmy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. Andrzej Daniewicz SAC z Warszawy. Plan rekolekcji jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii.

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.15.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Jutro przypada uroczystość św. Józefa. Z racji rekolekcji Msze św. w naszym kościele odprawiać będziemy tego dnia o godz. 7.00, 9.00, 18.30 i 20.00.

Zapraszamy na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na drogę krzyżową zapraszamy w piątek: dzieci o godz. 16.00 a dorosłych o godz. 18.00.

W piątek o godz. 19.30 zapraszamy na koncert pieśni wielkopostnych. Przepiękne, jazzowe aranżacje pieśni pasyjnych zaprezentuje zespół w składzie: Katarzyna Warno – śpiew, Wojciech Pulcyn – kontrabas i Robert Murakowski – trąbka, flugelhorn.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech kontemplowanie wywyższonego Chrystusa ożywia w naszych sercach nadzieję i miłość.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama