PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 25.03.2012

JesusZapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17.15.

Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Najświętszej Marii Panny. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W dniach 27 – 29 marca odbędą się rekolekcje dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 i szkoły w Umiastowie.

Spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do I Komunii Św. odbędzie się w czwartek, 29 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym. Stroje dla dzieci będzie można odebrać w sobotę: o godz. 16.00 – chłopcy, o 16.30 – dziewczynki.

Dorosłych, młodzież i dzieci zapraszamy w piątek na drogę krzyżową po ulicach Ołtarzewa. Początek nabożeństwa o godz. 19.15 w kościele.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę palmową. Palmy do poświęcenia można będzie nabyć przed Mszą Św. u ministrantów. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z ubogich rodzin.

Ożarowskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym organizuje w przyszłą niedzielę przed kościołem kiermasz swoich prac. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na wsparcie działalności Stowarzyszenia.

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Pozwólmy Chrystusowi każdego dnia przeprowadzać się ze śmierci grzechu do nowego życia w Bogu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama