Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkanocną 22 kwietnia 2012 r.

dobrypasterz2Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie odprawiać je będziemy o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości o 17.30.

W czwartek przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać jak w każdą niedzielę.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię św. chorym do domu przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Z względu na trwający długi weekend nie będzie osobnej Mszy Św. dla dzieci. Spowiedź dla dzieci i dorosłych od 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty będzie odprawione o godz. 18.00.

Próby uroczystości I Komunii Świętej odbędą się w tym tygodniu w poniedziałek i piątek po wieczornej Mszy Św.

Spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią odbędzie się podczas nabożeństwa w sobotę o godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę grupa dzieci podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.

W związku z uroczystością Pierwszej Komunii w przyszłą niedzielę Msza z godz. 12.00 będzie odprawiona o godz. 12.30.

Dziś swoje praktyki pastoralno-katechetyczne kończy w naszej parafii dk. Radosław Wileński SAC. Za niecałe dwa tygodnie przyjmie święcenia kapłańskie. Dziękujemy mu za jego posługę i życzymy wielu łask bożych potrzebnych na dalszej drodze.

Stefan Jordan Otwinowski, kawaler z par. tutejszej
Kinga Teresa Zalewska, panna z par. św. Franciszka z Asyżu na Tarchominie w Warszawie

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia nas w podążaniu za Dobrym Pasterzem.