Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 13 maja 2012 r.

pelikanDziś odprawimy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na Mszę Św. na godz. 18.00 a po niej na procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych do włączenia się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na spotkanie Parafialnej Rady Dyszpasterskiej zapraszamy w poniedziałek, 14 maja o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W piątek o godz. 18.30 pallotyńscy neoprezbiterzy, którzy wczoraj przyjęli święcenia kapłańskie odprawią w naszym kościele Mszę Św., po której udzielać będą wszystkim zgromadzonym błogosławieństwa prymicyjnego. Serdecznie zapraszamy!

Ofiary złożone dziś na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów czyszczenia i konserwacji ołtarza, ambony i pulpitu.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert pieśni maryjnych w wykonaniu chóru „Ab imo pectore” pod dyr. p. Mariusza Latka – naszego organisty.

Msza Św. rocznicowa dla dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Świętej będzie odprawiona 27 maja o godz. 10.30. Rodziców dzieci rocznicowych zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 19.15 w domu parafianym.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech wspólna modlitwa pomaga nam otwierać się na dar Ducha Świętego.