PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Wniebowstąpienia 20 maja 2012 r.

wniebowstapienie2Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Dziś po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert pieśni maryjnych w wykonaniu chóru „Ab imo pectore” pod dyr. p. Mariusza Latka – naszego organisty.

Zapraszamy na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 oraz na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W najbliższą sobotę obchodzić będziemy święto Królowej Apostołów – patronalne święto naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału tego dnia we Mszy Św. o godz. 11.30. Przewodniczyć jej będzie o. Arkadiusz Sosna – prowincjał ojców szensztackich.

W najbliższą sobotę o godz. 19.30 odprawimy dodatkowe nabożeństwo majowe przy kapliczce Matki Bożej w Gołaszewie (mapa). Serdecznie wszystkich zapraszamy, zwłaszcza okolicznych mieszkańców a także tych, którzy nigdy nie widzieli tej przepięknej kapliczki.

Działająca przy naszej parafii wspólnota „Przyjaciele Oblubieńca” zaprasza na czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie rozpocznie się o godz. 21.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim.

Msza Św. rocznicowa dla dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Świętej będzie odprawiona w przyszłą niedzielę, 27 maja o godz. 10.30. Próby uroczystości odbędą się w środę i w piątek po wieczornej Mszy Św. Na spowiedź dzieci rocznicowe zapraszamy w sobotę na godz. 16.00.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na pokrycie kosztów czyszczenia i konserwacji ołtarza, ambony i pulpitu. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 5.043 PLN.

W dniach 16-23 lipca organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do ośrodka „Oblasówka” koło Janowca nad Wisłą. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.


 

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Karol Radziejewski, kawaler z par. tutejszej
Katarzyna Budyta, panna z par. Wszystkich Świętych w Sobieniach-Jeziorach


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Wraz z Maryją módlmy się o dary Ducha Świętego dla nas wszystkich.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama