Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 22 lipca 2012 r.

jezus_nauczajacy2Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy dziś o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia oddajemy też cześć św. Krzysztofowi – patronowi kierowców. Poświęcenie pojazdów mechanicznych odbędzie się w po wieczornej Mszy Św.

W tym dniu pamiętajmy też o ks. Krzysztofie Wernickim i wspierajmy go modlitwą, by dobrze przygotował się do studiów w Rzymie.

Zachęcamy do udziału w Warszawskiej Pieszej Pielgrzymce. Szczególnie gorąco zachęcamy do pielgrzymowania w grupie „Fioletowej” Akademickich Siedemnastek. Zapisać się można w dniach od 1 do 5 sierpnia w godz. 10.00 – 19.00 przy kościele św. Anny w Warszawie.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym wieczorna spowiedź odbywa się od godz. 18.00 do 18.30.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono nas wspiera, byśmy gorliwie wsłuchiwali się w słowa Jezusa – naszego Dobrego Pasterza.