PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 16 września 2012 r.

JPDziś kazania w naszym kościele głosi ks. Jerzy Limanówka SAC z pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby misji w Kongo Demokratycznym.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiona zostanie Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się w naszym kościele koncert w ramach VIII edycji Festiwalu Muzycznego „W krainie Chopina”. Wystąpią: Adam Mazurek grający na klarnecie i flecie barokowym oraz kwartet smyczkowy Primo Incontro.

Zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziałek, 17 września o godz. 19.30 w Domu Parafialnym.

W przyszłą niedzielę w naszej świątyni gościć będziemy uczestników II Krajowego Kongresu Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Mszy Świętej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie ks. Marek Chmielniak SAC – przewodniczący Krajowej Rady Koordynacyjnej Zjednoczenia; homilię wygłosi ks. prowincjał Adrian Galbas SAC. Podczas tej Mszy Świętej nastąpi uroczyste przyjęcie do Zjednoczenia nowych członków.

Zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się w najbliższy czwartek o godz. 19.30 w Domu Parafialnym.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech nas ono utwierdza w codziennym wyznawaniu Jezusa – naszego Pana i Zbawiciela.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama