PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Piątą Niedzielę Zwykłą 23 września 2012 r.

PallottilogoZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś w naszej świątyni gościć będziemy uczestników II Krajowego Kongresu Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Mszy Świętej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie ks. Marek Chmielniak SAC – przewodniczący Krajowej Rady Koordynacyjnej Zjednoczenia; homilię wygłosi ks. prowincjał Adrian Galbas SAC. Podczas tej Mszy Świętej nastąpi uroczyste przyjęcie do Zjednoczenia nowych członków (w tym trzech osób z naszej parafii).

Wraz z uczestnikami kongresu przybędzie do naszej parafii Krzyż – Relikwia św. Wincentego Pallottiego. Pozostanie u nas aż do przyszłej niedzieli włącznie.

W piątek, 28 września o godz. 15.00 na ulicach wielu miast Polski i świata odmawiana będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia. W naszej parafii miejscami takiej modlitwy będą trzy skrzyżowania ulicy Poznańskiej: z ul. Kierbedzia, z ul. Lipową oraz z ul. Umiastowską. Gorąco zapraszamy do włączenia się w modlitwę za swoje miasto.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie poświęcone naturalnym metodom rozpoznawania płodności. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi p. Michał Czerwiński.

W imieniu ks. Jerzego Limanówki SAC dziękujemy za wszelkie ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Na potrzeby misji w Demokratycznej Republice Konga zebrano 6.615 PLN.

Druga tura zapisów dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.30 w Domu Parafialnym. Zapraszamy młodzież z klas trzecich gimnazjum i z klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych.

Dnia 6 października organizujemy wyjazd na III Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej do Sanktuarium Królowej Różańca Świętego na Służewie. Wyjeżdżamy spod seminarium o godz. 9.30. Zachęcamy do wyjazdu zwłaszcza członków Żywego Różańca. Zapisy na wyjazd przyjmujemy w furcie seminarium.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech nas ono umacnia, byśmy potrafili odnajdywać Chrystusa w słabych i potrzebujących.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama