PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Szóstą Niedzielę Zwykłą 30 września 2012 r.

krzyzjubilPrzez całą niedzielę w naszej parafii gościmy Krzyż – Relikwię św. Wincentego Pallottiego. Zachęcamy do modlitwy i do wpisywania się do księgi jubileuszowej.

Zapraszamy dziś naróżaniec na 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy dziś na spotkanie poświęcone naturalnym metodom rozpoznawania płodności. Spotkanie odbędzie się o godz. 19.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi p. Michał Czerwiński.

W środę o godz. 19.15 w sali wykładowej nr 4 odbędzie się pierwsza powakacyjna próba chóru parafialno-seminaryjnego „Cantus firmus”. Serdecznie zapraszamy wszystkich chórzystów jak też osoby, które chciałyby do nich dołączyć.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Dzieci na różaniec zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.30, dla dorosłych od godz. 18.00.

Dnia 6 października organizujemy wyjazd na III Warszawski Dzień Modlitwy Różańcowej do Sanktuarium Królowej Różańca Świętego na Służewie. Wyjeżdżamy spod seminarium o godz. 9.30. Zachęcamy do wyjazdu zwłaszcza członków Żywego Różańca. Zapisy na wyjazd przyjmujemy w furcie seminarium.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Od 8 paździenika w naszej parafii rozpocznie funkcjonowanie poradnia małżeńska. Czynna będzie w poniedziałki w godz. 19.00 – 20.30. Zapisy na spotkania przyjmowane są przez naszą stronę internetową (zakładka „Poradnia Małżeńska”).

W przyszłą niedzielę gościć będziemy mieszkańców Domu Samotnych Matek z Dziećmi na Białołece. Będą prowadzić kiermasz wykonanych przez siebie pamiątek. Dochód chcą przeznaczyć na bieżące funkcjonowanie domu.


Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Niech ono umacnia naszą wiarę, byśmy mogli być prawdziwymi świadkami Chrystusa.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama