PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 07 października 2012 r.

rozaniec1Zapraszamy dziś na różaniec na 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Dzieci na różaniec zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 16.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy dziś na Mszę Św. o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone różańce.

Od jutra w naszej parafii rozpocznie funkcjonowanie poradnia małżeńska. Czynna będzie w poniedziałki w godz. 19.00 – 20.30. Zapisy na spotkania przyjmowane są przez naszą stronę internetową (zakładka „Poradnia Małżeńska”) bądź w kancelarii parafialnej.

W czwartek podczas Mszy Św. o godz. 18.30 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie Roku Wiary ogłoszonego przez Ojca Świętego Benedykta XVI. Serdecznie zapraszamy tego dnia na modlitwę różańcową i Mszę Św.

Dziś przed kościołem mieszkańcy Domu Samotnych Matek z Dziećmi na Białołęce prowadzą kiermasz wykonanych przez siebie pamiątek. Dochód chcą przeznaczyć na bieżące funkcjonowanie domu.

Niedługo obchodzić będziemy dzień nauczyciela. Z tej okazji w najbliższy czwartek zapraszamy wszystkich nauczycieli na Mszę Św. o godz. 18.30 do kościoła a po Mszy Św. na spotkanie w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XII Dzień Papieski. Po Mszach Świętych prowadzona będzie zbiórka datków na wsparcie fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

W ramach Dnia Papieskiego organizowany jest Dzień Otwarty w siedzibie Episkopatu. W niedzielę 14 października od 10.30 do 15.00 zapraszamy całe rodziny do obejrzenia sali plenarnej, w której obradują biskupi. Będzie można m.in. zobaczyć krótki film o historii tego miejsca i obejrzeć pamiątki związane z Janem Pawłem II. W kaplicy będzie można pomodlić się na klęczniku papieskim.

Na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie zapraszamy w przyszłą niedzielę. O godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w intencjach podanych nam na kartkach. Po Mszy Św. odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 19 października (piątek) o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zapraszamy na kolejne spotkania w Szkole Słowa Bożego, które prowadzi ks. Krzysztof Marcyński SAC w Domu Parafialnym. Najbliższe lekcja będzie miała miejsce w niedzielę, 21 października o godzinie 16.00.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa. Królowa Różańca Świętego niech nas prowadzi po drogach naszego życia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama