PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą 14 października 2012 r.

dzienpapieski2W związku z XII Dniem Papieskim w kościołach w Polsce po Mszach Św. jest prowadzona zbiórka ofiar na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą młodzież z ubogich rodzin.

Dziś odprawimy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Msza Św. o godz. 18.00 będzie odprawiona w intencjach wypisanych na kartkach. Po Mszy Św. wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece. Ze zwględu na nabożeństwo nie będzie dziś różańca o godz. 17.30.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na różaniec zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek, 19 października o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W sobotę i niedzielę odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe Grupy „Niebieskiej” pielgrzymki wileńskiej. Początek w sobotę o godz. 15.00. Więcej informacji w gablocie i na stronie internetowej grupy.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 21 października o godzinie 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

W przyszłą niedzielę kazania głościć będzie ks. Wiesław Pęski SAC pracujący w Kijowie. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby tamtejszej parafii.

Zbliża się listopad – czas kiedy pamięcią modlitewną bardziej ogarniamy zmarłych z naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak co roku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki wypominkowe. Na tych kartkach należy wpisać imiona swoich bliskich zmarłych i w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Maryja będzie naszą przewodniczą w pielgrzymce wiary.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama