PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Niedzielę Zwykłą 28 października 2012 r.

wszyscyswieci1Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na różaniec zapraszamy dziś na godz. 17.30, w dni powszednie – do środy włącznie – na godz. 18.00. Ostatnie nabożeństwo różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałek o godz. 16.00.

W czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Św. w kościele jak w każdą niedzielę. Dodatkowo o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza Św. na cmentarzu a po niej odbędzie się procesja z modlitwą za zmarłych. Na cmentarzu w Umiastowie Msza Św. będzie odprawiona o godz. 12.00

W piątek obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 12.00 i 18.30. Przy kaplicy cmentarnej Msza Św. tego dnia będzie odprawiona o godz. 20.00.

W dniach 1-8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Ten odpust można ofiarować jedynie za zmarłych.

Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła nadal można wpisywać imiona swoich bliskich zmarłych. Wypisane kartki należy w kopercie przekazać podczas zbierania tacy lub w kancelarii parafialnej. Za zmarłych polecanych naszym modlitwom pallotyni w Polsce przez cały listopad odprawiają codziennie 24 Msze Św. Jedna z nich będzie sprawowana codziennie w naszym kościele o godz. 18.30. W tej intencji będziemy też odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Dzieci i młodzież ze wspólnoty Ruchu Światło-Życie oraz wszystkich, którzy chcieliby do tej wspólnoty dołączyć zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 17.00 w domu parafialnym.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 7.30. Ze względu na dni wolne od zajęć szkolnych, nie będzie tego dnia osobnej Mszy Św. i spowiedzi dla dzieci. Okazja do spowiedzi dla wszystkich od godz. 18.00. Nabożeństwo pierwszej soboty odprawimy o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i chętnych do włączenia się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W imieniu ks. Wiesława Pęskiego SAC, który głosił w ubiegłą niedzielę kazania, przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone ofiary. Na potrzeby parafii w Kijowie ks. Wiesław zebrał 7.335 PLN, 20 GBP i 29 UAH.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych kontemplujmy tajemnicę życia, które zmienia się, ale się nie kończy.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama