PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 04 listopada 2012 r.

stworzenie1Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00

Zapraszamy dziś na różaniec na 17.30, na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek, 6 listopada w godz. 9.00 – 14.00 na parkingu przy starostwie powiatowym odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi dla chorego na białaczkę Kacpra Kamińskiego. Chętnym do oddania krwi przypominamy o konieczności posiadania ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

W przyszłą niedzielę przypada Święto Niepodległości. Tego dnia pamiętamy w modlitwach o naszej Ojczyźnie.

Przypominamy, że w naszej parafii działa poradnia małżeńska. Zachęcamy do korzystania zarówno narzeczonych w ramach przygotowania do ślubu, jak też we wszelkich sprawach związanych z życiem małżeńskim. Poradnia jest czynna w poniedziałki w godz. 19.00 – 20.30. Na spotkania można umawiać się poprzez stronę internetową parafii bądź osobiście w poradni lub kancelarii parafialnej.


Zapowiedzi przedślubne
Katarzyna Anna Sadowska, panna z par. tutejszej
Ludwik Stanisław Radzikowski, kawaler z par. św. Wojciecha w Płochocinie
Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Idąc przez naszą codzienność wpatrujmy się nieustannie w Niebo – cel naszej wędrówki.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama