PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 11 listopada 2012 r.

kotylionDziś przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie. Zapraszamy dziś szczególnie na modlitwę różańcową w tej intencji o godz. 17.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Od czterech lat Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ten dzień przypada w drugą niedzielę listopada. Tegoroczny, IV Dzień Solidarności poświęcamy chrześcijanom z Egiptu. W tym kraju 12 mln. chrześcijan cierpi prześladowania, dewastowane są chrześcijańskie świątynie, niszczone i palone są chrześcijańskie osiedla. Wyznawcom Chrystusa odmawia się równych praw obywatelskich. Wspierajmy Kościół w tym kraju naszą modlitwą. Ważna jest także pomoc finansowa. Najprosztszym sposobem wsparcia jest wysłanie SMSa o treści RATUJE na nr 72405 (koszt 2,46 PLN brutto).

Zapraszamy na kolejną Szkołę Słowa Bożego. Odbędzie się ona w przyszłą niedzielę, 18 listopada o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzącym będzie ks. dr Krzysztof Marcyński SAC.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 23 listopada (piątek) o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Katarzyna Anna Sadowska, panna z par. tutejszej
Ludwik Stanisław Radzikowski, kawaler z par. św. Wojciecha w Płochocinie

 


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy cierpią prześladowania za wyznawaną wiarę.

 

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama