PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrystusa Króla 25 listopada 2012 r.

chrystus_krolObchodzimy dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Świętą inicjacyjną, która będzie odprawiona dziś o godz. 16.00.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w poniedziełek, 26 listopada o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy liturgiczny okres Adwentu.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie pt. „Przy Chanukowych Świecach”. Spotkanie poświęcone znaczeniu żydowskiego Święta Świateł poprowadzi p. Anna Białęcka – Pluta ze wspólnoty „Drzewo Oliwne”. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym. Początek o godz. 16.00. Zapewniona będzie opieka dla dzieci, więc można przyjść całą rodziną. Po części „wykładowej” można będzie razem pobyć i podyskutować przy kawie i herbacie.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech w naszych sercach, rodzinach i wspólnotach panuje Pokój, który przynosi nam Chrystus – Król.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama