PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu 09 grudnia 2012 r.

janchrzciciel6

Postanowiliśmy zmienić harmonogram odprawiania rorat. Od poniedziałku na Msze Św. roratnie zapraszamy w dni powszednie o godz. 7.00. Roraty dla dzieci pozostają bez zmian: we wtorki i czwartki o godz. 16.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski obchodzimy dziś XIII Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiary na rzecz katolików na wschodzie można składać do skarbonek w kościele (przy ołtarzu św. Antoniego) i przy wyjściu (przy gablocie z prasą i ulotkami).

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone medaliki.

Spotkanie organizacyjno - informacyjne na temat przyszłorocznego Orszaku Trzech Króli odbędzie się dziś o 17.15 w domu parafialnym. Gorąco zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę. Przypominamy, że wiek nie gra tu roli i każdy może się zaangażować w ten spektakl uliczny.

W holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki i świece „Caritas”.

Stowarzyszenie Charytatywne „Dobromir” organizuje dziś zbiórkę ofiar na rzecz Dominika Wiącka chorego na postępujący zanik mięśni.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 14 grudnia o godz. 19.30 w domu parafialnym.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Prowadzić je będzie o. Jerzy Kielech OSPPE – przełożony klasztoru w Leśniowie. Plan rekolekcji będzie wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 16 grudnia o godz. 16.00 w domu parafialnym.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Nasze serca niech będą otwarte na wciąż aktualne wezwanie do nawrócenia.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama