PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 16 grudnia 2012r.

janchrzciciel7Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je o. Jerzy Kielech OSPPE – przełożony klasztoru w Leśniowie. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablotach i dostępny na stronie internetowej.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na Msze Św. roratnie zapraszamy w dni powszednie o godz. 7.00. Roraty dla dzieci odprawiamy we wtorki i czwartki o godz. 16.00.

Na holu przed kościołem można po Mszach Św. zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas”.

W imieniu Stowarzyszenia „Dobromir” przekazujemy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary. Na rzecz Dominika Wiącka chorego na postępujący zanik mięśni zebrano w ubiegłą niedzielę 4.891 PLN.

6 stycznia 2013 r. po raz pierwszy w Ożarowie i Ołtarzewie będziemy uczestniczyć w Orszaku Trzech Króli. Tego dnia zgromadzimy się na Mszy Świętej w Ożarowie o godz. 11:30 – każdy przebrany za jakąś jasełkową postać (pastuszkowie, aniołowie, diabły, dwórki, rycerze z orszaków trzech Króli). Aby dostać się do Ożarowa będzie można skorzstać z autokaru. Po Mszy wyruszymy w trasę do naszego Kościoła, gdzie będzie oczekiwała święta rodzina, której złożą pokłon trzej Królowie i uczestnicy pochodu.. Po drodze będziemy kolędować. Jest to wieloletnia tradycja ulicznych jasełek, gdzie mogą uczestniczyć całe rodziny; rodzice, dzieci, dziadkowie, sąsiedzi. Trasę przejścia będą monitorować straż miejska. Do udziału zaproszeni są wszyscy. Kto chciałby włączyć się w organizację, bo ma jakiś talent, którym może się podzielić – prosimy się zgłaszać. Każda pomoc jest ważna. Pomyślmy już o strojach by nasz orszak był piękny i dostojny. Patronat honorowy nad Orszakiem przyjęli Burmistrz Ożarowa oraz proboszczowie parafii w Ołtarzewie i Ożarowie. Zapraszamy 6.01.2013!

Spotkania dla dzieci i młodzieży oazowej odbywają się w piątki o godz. 17.30 w domu parafialnym. W najbliższy piątek zapraszają na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie.

W czasie ferii zimowych, w dniach 26.01 – 02.02 odbędzie się wyjazd dla dzieci do Ochotnicy Dolnej w Beskidach. Bliższe informacje na plakacie. Zapisy u ks. Andrzeja.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech radość z nadchodzącego Pana przenika nasze oczekiwanie.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama