PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 30.12.2012

swietarodzina3Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 18.00 i na dziękczynną Mszę Św. o godz. 18.30.

W Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać jak w każdą niedzielę. Z racji uroczystości nie będzie w tym dniu wieczornej adoracji.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W środę – Domaniewek i Gołaszew (za torami)
W czwartek – Michałówek i Gołaszew (przed torami)
W piątek - ul. Nizinna
W sobotę – ul. Zamoyskiego
W sobotę kolędę rozpoczynamy o 10.30, w pozostałe dni o godz. 15.00. Ofiary składane z racji kolędy będą przeznaczone na malowanie kościoła.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych z Komunią Św. odwiedzimy w piątek od godz. 7.30. Nabożeństwo Pierwszej Soboty będzie odprawione o godz. 18.00. Z racji kolędy nie będzie w tym dniu Mszy Św. dla dzieci o godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Tego dnia zachęcamy gorąco do udziału w Orszaku Trzech Króli. Rozpocznie się on o godz. 12.15 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Stamtąd przejdziemy ulicami do naszej świątyni gdzie oddamy razem pokłon Św. Rodzinie.

Na tradycyjny Wieczór Kolęd zapraszamy do naszego kościoła w niedzielę, 13 stycznia na godz. 15.00.

Na prośbę policji przekazujemy ostrzeżenie o pojawiających się znów przypadkach wyłudzeń metodą "na wnuczka". Więcej można przeczytać tutaj


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Wraz z Mędrcami szukajmy Chrystusa, byśmy w Nim mogli znaleźć naszego Króla i Zbawcę.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama