PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 13.01.2013

chrzestpanski3Dziś w naszym kościele odbędzie się tradycyjny Wieczór Kolęd. Gorąco zapraszamy wszystkich. Początek o godz. 15.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
Poniedziałek – ul. Poznańska (od p. Blaszków do p. Nowakowskich i od p. Żychlińskich do p. Wielgaszewskich)
Wtorek – ul. Poznańska (od p. Sierhejów do p. Sobieckich i od p. Lorenckich do p. Szwedo)
Środa – ul. Reymonta (początek od ul. Zamoyskiego)
Czwartek – ul. Poznańska (od ul. Umiastowskiej do ul. Cichej); ul. Ceramiczna i ul. Umiastowska
Piątek - ul. Poznańska (od p. Szmitów do p. Bąkowskich); ul. Brzegowa i ul. Kierbedzia (początek od ul. Brzegowej)
Sobota – Kręczki: osiedle Słoneczny Park (prosimy mieszkańców o poinformowanie sąsiadów i umożliwienie wejścia na teren osiedla).

W sobotę kolędę rozpoczynamy o 10.30, w pozostałe dni o godz. 15.00. Ofiary składane z racji kolędy będą przeznaczone na malowanie kościoła.

Aby przypomnieć sobie wspaniałą atmosferę jaka panowała na Orszaku Trzech Króli chcemy zorganizować wystawę zdjęć w obydwu kościołach. Prosimy zatem tych, którzy robili zdjęcia i zechcą je udostępnić, o wybranie najciekawszych i dostarczenie ich do zakrystii w formie papierowej (wywołane zdjęcie powinno być nie mniejsze niż 18x24 a jeszcze lepiej 20x30) lub w wersji elektronicznej na płycie. Zdjęcia prosimy dostarczać do najbliższej niedzieli. Kto chciałby również pomóc w wyborze zdjęć i przygotowaniu wystawy – zapraszamy, by się zgłaszać.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę 27 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Każdego dnia dziękujmy Bogu za dar naszego Chrztu i odnawiajmy w sobie jego łaskę.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama