PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 20.01.2013

pallotticanDziś w Bazylice Prymasowskiej w Gnieźnie odbędą się główne obchody 50. rocznicy kanonizacji św. Wincentego Pallottiego. Uroczystość będzie transmitowana przez Telewizję Polonia. Początek transmisji o godz. 13.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Serdecznie zapraszamy dziś na godzinę 16.00 do domu parafialnego na Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Spotkania te przeznaczone są dla całych rodzin, niezależnie od wieku. Ich celem jest głębsze poznawanie Pana Boga oraz wielbienie Go przez śpiew i modlitwę. W czasie dzisiejszego spotkania wyświetlony zostanie wykład Tomasza Terlikowskiego pt. "Wmanipulowani w media". Autor na przykładach pokaże jak zmieniają się współczesne media oraz jak jest ich siła oddziaływania. Podczas spotkania zapewniona będzie opieka dla dzieci. Po oficjalnej części, ok. godz. 17.10 zapraszamy do dyskusji przy herbacie.

We wtorek przypada Uroczystość Świętego Wincentego Pallottiego – założyciela Zjednocznenia Apostolstwa Katolickiego. Dodatkowa Msza Św. w naszym kościele będzie odprawiona o godz. 12.00. Uroczyste nieszpory będą odprawione o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W sobotę grupa dzieci wyjeżdża wraz z ks. Andrzejem na ferie do Ochotnicy w Beskidach. Ogarnijmy ich naszymi modlitwami, by ten czas przeżyli owocnie i bezpiecznie.

Zakończyliśmy wizytę kolędową w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli w swoich domach. Gdyby ktoś został z jakichś przyczyn pominięty, a chciałby przyjąć księdza, prosimy o kontakt w kancelarii, telefonicznie bądź mailowo.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym. Prowadzić będzie ks. dr Krzysztof Marcyński.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Boża Miłość rozpala nasze serca i przynagla nas do świadczenia o Chrystusie całym naszym życiem.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama